Bosch DIY Ruohonleikkuri EasyMower 18V-32-200, ilman akkua ja laturia
Bosch DIY
Kompakti ja kevyt 18 V:n ruohonleikkuri pienten nurmikoiden vaivattomaan leikkaamiseen
Tämän tuotteen voi ostaa vain 1 kpl:n erissä
Varastossa - Lähetetään 1-3 arkipäivän kuluessa
Ei rahtikuluja
  • 30 päivän palautusoikeus
  • Suomalaiset maksutavat
  • Ammattilaisen kauppa – perustettu Ruotsissa vuonna 1990
Tuotetiedot
  • Virtalähde
    Akku
  • Leikkausleveys
    32 cm
  • Maksimi leikkauskorkeus
    60 mm
  • Minimi leikkauskorkeus
    20 mm
  • Sis. akun ja laturin
    Ei
  • Suositeltu akku
    4,0 Ah
  • Suositeltu leikkuualue
    0 - 200 m²
  • Ruohonkeräyssäiliö
    Kyllä
  • Ruohonkeräyssäiliön koko
    31 I
  • Paino
    8.1 kg
  • Maailmanlaajuinen Takuu
    Kyllä
Tuotekuvaus
EasyMower 18V-32 on kevyt akkuruohonleikkuri, joka on suunniteltu pienten nurmikoiden helppoon leikkaamiseen. Siinä on tehokas 18 V:n akku, joka on varustettu edistyksellisellä akkuvirran hallintajärjestelmällä. Tämä takaa entistä pidemmän käyntiajan ja suorituskykyisen työskentelyn voimasta ja tehosta tinkimättä. Tuotteessa on helppokäyttöinen leikkuukorkeuden säätöjärjestelmä, jonka 3 eri asentoa 20, 40 ja 60 mm mahdollistavat leikkaamiseen koko kasvukauden ajan. Ruohokampa takaa siistin, nopean ja helpon viimeistelyn aitojen ja reunojen kohdalla. Työkalu kuuluu POWER FOR ALL ALLIANCE -järjestelmään. Yhdellä akulla voi käyttää monia erimerkkisiä työkaluja.