Bosch DIY Ruohonleikkuri CityMower 18V-32-300, ilman akkua ja laturia
Bosch DIY
18V:n akkuruohonleikkuri kaupunkipuutarhojen nurmikoiden vaivattomaan leikkaamiseen
Tämän tuotteen voi ostaa vain 1 kpl:n erissä
Etukäteisvaraus
Ei rahtikuluja
  • 30 päivän palautusoikeus
  • Suomalaiset maksutavat
  • Ammattilaisen kauppa – perustettu Ruotsissa vuonna 1990
Tuotetiedot
  • Virtalähde
    Akku
  • Vetävä
    Ei
  • Leikkausleveys
    32 cm
  • Maksimi leikkauskorkeus
    60 mm
  • Minimi leikkauskorkeus
    30 mm
  • Sis. akun ja laturin
    Ei
  • Suositeltu akku
    4,0 Ah
  • Suositeltu leikkuualue
    0 - 300 m²
  • Ruohonkeräyssäiliö
    Kyllä
  • Paino
    8.8 kg
  • Maailmanlaajuinen Takuu
    Kyllä
Tuotekuvaus
CityMower18 on kevyt akkuruohonleikkuri, joka on suunniteltu kaupunkipuutarhojen nurmikoiden leikkaamiseen. Siinä on tehokas 18 V:n akku, joka on varustettu edistyksellisellä akkuvirran hallintajärjestelmällä. Tämä takaa entistä pidemmän käyntiajan ja suorituskykyisen työskentelyn voimasta ja tehosta tinkimättä. ErgoFlex-kahvat takaavat miellyttävän ja terveellisen työskentelyasennon. Tuotteessa on myös 3-portainen säätövipu, joka mahdollistaa halutun leikkuukorkeuden helpon säädön 30-60 mm:n välillä. Ruohokampa takaa siistin, nopean ja helpon viimeistelyn aitojen ja reunojen kohdalla. Työkalu kuuluu POWER FOR ALL ALLIANCE -järjestelmään. Yhdellä akulla voi käyttää monia erimerkkisiä työkaluja.