Hawk Ontelosorvaustyökalu F1-100/ISO50, sarja
Hawk
Teollisuusmalli käytettäväksi sorveissa, jyrsinkoneissa, pylväs- ja säteisporauskoneissa.
Tämän tuotteen voi ostaa vain 1 kpl:n erissä
Etukäteisvaraus
Ei rahtikuluja
  • 30 päivän palautusoikeus
  • Suomalaiset maksutavat
  • Ammattilaisen kauppa – perustettu Ruotsissa vuonna 1990
Tuotetiedot
  • Sorvauksen tyyppi
    ISO-sorvaus
Tuotekuvaus
Teollinen malli käytettäväksi sorveissa, jyrsimissä pilari- ja säteittäisporakoneissa. Toimitetaan laatikossa, jossa on kara ja tangot. Arvosyöttöasteikko 0,01 mm.
Tekniset tiedot
Pään halkaisija 100 mm
Pään korkeus 93 mm
Säädettävä luisti 41 mm
Sorvaus 15-630 mm
Poratangon reiän halkaisija 25 mm