Festool Timanttilautanen DIA STONE-D130 PREMIUM
Festool
Tämän tuotteen voi ostaa vain 1 kpl:n erissä
Varastossa
Ei rahtikuluja
  • 30 päivän palautusoikeus
  • Suomalaiset maksutavat
  • Ammattilaisen kauppa – perustettu Ruotsissa vuonna 1990
Tuotetiedot
  • Halkaisija
    130 mm
  • Reiän halkaisija
    22.2 mm
  • Aktiivinen pinta
    2560 mm²
  • Segmenttikorkeus
    7 mm