Festool Timanttilautanen DIA ABRASIVE-D130 PREMIUM
Festool
Tämän tuotteen voi ostaa vain 1 kpl:n erissä
Varastossa - Lähetetään 5-7 arkipäivän kuluessa
Ei rahtikuluja
  • 30 päivän palautusoikeus
  • Suomalaiset maksutavat
  • Ammattilaisen kauppa – perustettu Ruotsissa vuonna 1990
Tuotetiedot
  • Halkaisija
    130 mm
  • Reiän halkaisija
    22.2 mm
  • Aktiivinen pinta
    3460 mm²
  • Segmenttikorkeus
    7 mm