Bahco Käynnistysapu Booster 12/24 V 2400/1200 CA BBAGM1224-2400
184ade1fdcca423f.png
184ade1fdcca423f.png
Bahco
Tämän tuotteen voi ostaa vain 1 kpl:n erissä
Varastossa
Ei rahtikuluja
  • 30 päivän palautusoikeus
  • Suomalaiset maksutavat
  • Ammattilaisen kauppa – perustettu Ruotsissa vuonna 1990
Tuotetiedot
  • Akun jännite
    12, 24 V
  • Latausvirta
    3 A
  • Pituus Start kaapelit
    1.7 m
  • Mitat LxPxK
    35 x 29 x 30 cm
  • Paino
    23.72 kg
  • Käyttötyyppi
    Logistiikka & kuljetus, Verstas & ajoneuvot
  • Käyttöalue
    Kuljetus & siirto, Huolto & ylläpito
  • Käyttötaso
    Ammattilaiskäyttö
Tuotekuvaus
Booster 12/24 V 2400 / 1200 CA BBAGM1224-2400
  • 12V tai 24V jännitteen valintaliitin on markkinoiden kestävimpiä teollisia liittimiä ja siinä on erittäin kätevä kahva
  • Voidaan käyttää muistivarastona yhdessä BELMS12OBDL:n kanssa
Edut
  • 12/24 V tehokas AGM-booster käynnistysvirralla 2400/1200 CA
  • Jännitevaihtaja 12 tai 24 V valintaan
  • 50 mm² kuparikaapelit takaavat korkean teho-siirron
  • Vahvat klemmarit kuparisillalla erittäin hyvällä teho-siirrolla
  • Käytännöllinen jännitemittari akun kunnon helppoon tarkistamiseen
Tekniset tiedot
  • Sisäänrakennettu sulake: 500 A
  • Kaapelin pituus: 1,7 m
  • Automaattinen elektroninen laturi
  • 12 V ulostulo 16 A sisäänrakennetulla sulakkeella pienempien laitteiden käyttöön